Zapisz się na bezpłatne

3 dniowe szkolenie

i rozwiń swój fotograficzny biznes!

Program szkolenia

Przez trzy kolejne dni widzimy się na You Tubie, gdzie poprowadzę kurs. Podczas każdego wykładu będziesz mogła zadawać pytania, na które odpowiem już po zakończeniu części merytorycznej.

Jak pozyskiwać klientów i obsługiwać ich na najwyższym poziomie


Zdradzę Ci swoje sposoby, by przyciągnąć klientów. Gdzie ich szukać oraz jak z nimi rozmawiać, by kupili sesję. Oczywiście bez targowania ;)

Opowiem Ci o takiej obsłudze klienta, która zrobi Ci wspaniały marketing szeptany.Dzień 1

06.04.

19.00

Dzień 2

07.04.

19.00

Jak poznać potrzeby klienta i rozwiązywać sytuacje konfliktowe


Wytłumaczę Ci, jak podczas rozmowy "wyczuć" klienta, aby dostarczyć mu dokładnie to, czego oczekuje zarówno w sferze produktu, jak i energii na samej sesji. Opowiem Ci również jak z klasą wybrnąć z sytuacji konfliktowych, trudnych.

Jak rozmawiać z klientem i sprzedawać sesje w trudnej sytuacji społecznej


Wiem, że obecnie nie jest łatwo sprzedawać swoje usługi. Powiem Ci jak delikatnie i z klasą zdobywać klientów w obecnej sytuacji politycznej.


Dzień 3

08.04.

19.00

W 2011 roku – zostałam szczęśliwą mamą – mojego pierwszego dziecka. Narodziny córki – Nadii, sprawiły, że odkryłam pasję do fotografowania. Na początku było to jedynie hobby, lecz z czasem, przerodziło się w coś, bez czego nie potrafiłam już żyć. Dzięki mojej wrodzonej upartości i ambicji, a także skoncentrowaniu na celu, założyłam i rozwinęłam własną firmę fotograficzną: Monika Serek PHOTOGRAPHY, nadając jej indywidualnego charakteru.Dziś uważana jestem za jednego z najlepszych fotografów ciążowych, noworodkowych i dziecięcych w Polsce, a z moich kursów online skorzystało już 1000 fotografów!

Nazywam się Monika Podolska-Serek i jestem fotografem tworzącym fotografię artystyczną. Moją specjalizacją są sesję ciążowe, noworodkowe i portrety dziecięce.

Dlaczego warto się uczyć akurat ode mnie?

Moją misją zawodową jest wspieranie innych w osiąganiu ich celów fotograficznych, a także w rozwijaniu ich motywacji i pasji.

Zapisz się na szkolenie