13 merytorycznych modułów

Pewność siebie

Bonusy ułatwiające rozwój firmy

Wiedza w pigułce (prawie 6 godzin samych konkretów)

Wsparcie merytoryczne

Zadania praktyczne

Widoczne efekty

Grupa dla Kursantów

Jeżeli marzysz o tym, byPracować mniej i zarabiać więcej

Odważnie i godnie wyceniać swoje usługi

Pracować z najlepszymi klientami i z kalendarzem

wypełnionym po brzegi

Przeczytaj uważnie, co przygotowałam dla Ciebie w swoim autorskim kursie! Oferta będzie ważna jeszcze przez:

Dni
Godziny
Minuty
Chcę kupić ten kurs!
Dni
Godziny
Minuty
 • Notorycznie zaniżasz swoją stawkę, aby przyciągnąć Klientów?
 • Często robisz coś na siłę, pracujesz dla Klientów, z którymi w ogóle „nie czujesz chemii”?
 • Jesteś zdołowana, że choć pracujesz już kilka lat w branży, to nadal ledwo starcza Ci na ZUS i opłaty?
 • Ciągle zwlekasz z otwarciem swojej firmy, bo nie czujesz się dość dobra?
 • Coraz częściej odczuwasz frustrację, żal, a nawet wypalenie zawodowe - bo Twój biznes nie jest taki, jak sobie wymarzyłaś?
 • Czujesz się oszukana, bo "na swoim" miałaś wreszcie mieć dużo czasu i zarabiać krocie?
 • Dobija Cię, że nie wiesz, jak komunikować się ze swoimi klientami?
 • Masz żal, że kontakt z Klientem kończy się na wysłaniu oferty?
 • Marzysz o tym, by być bardziej asertywną i pewną siebie, ale nie wiesz jak to zrobić?
 • Boisz się, że będziesz musiała zrezygnować ze swojej pracy-pasji tylko dlatego, że biznes Ci nie idzie?
 • Publikujesz posty w mediach społecznościowych, ale nadal nie widzisz efektów tej pracy?
 • Chcesz prowadzić firmę jak X, Y lub Z, zapominając tak naprawdę o własnej wizji i własnych marzeniach?

Sprawdź, czy kurs jest dla Ciebie:

Jesteś w dobrym miejscu! Ja również to przeżyłam i wiem, jak sobie z tym poradzić. Podzielę się z Tobą swoim 10-letnim doświadczeniem i pomogę Ci spełnić Twoje marzenia biznesowe.

Chcę tak jak Ty!

A miało być tak pięknie...

Teraz już po prostu ciągniesz ten wózek ze sobą, nie masz już chęci i pomysłów, jak można to zmienić. Klientów ciągle brakuje, pracujesz dniami i nocami, dzieci już dawno zapomniały jak wyglądasz. Dajesz za duże rabaty. W dodatku częściej to Ty dokładasz pieniądze do swojego biznesu - choć to on miał zarabiać na Ciebie, Twoje podróże i zachcianki. Rajską wyspę to Ty masz, jak ją sobie wkleisz w Photoshopie. Nie tak miało być… Naprawdę Ci to wystarcza? Przecież jesteś gotowa na więcej!

Gdy otwierałaś swój biznes - marzyłaś o byciu silną, wolną i zdyscyplinowaną… Zamykając oczy, widziałaś te góry pieniędzy i morze wolnego czasu, który poświęcisz dzieciom, sobie. Myślami byłaś już na bajecznej wyspie, grzałaś się w ciepłym słońcu i popijałaś egzotyczne drineczki.

Rzeczywistość otworzyła Ci oczy?

Po przerobieniu mojego kursu powiesz: NIE! Zdecydowanie mi to nie wystarcza.

Całą swoją wiedzę zamknęłam w 13 praktycznych lekcjach - to tylko i aż 6 godzin nagrań! W prosty i przejrzysty sposób zdradzam w nim wszystkie swoje tajemnice i triki! Prowadzę Cię za rękę i towarzyszę Ci w każdym momencie Twojej pracy. Zaczynamy od budowania Twojej pewności siebie, poznania Twoich mocnych stron, talentów - wszystko po to, byś zobaczyła, że Twoja firma to Ty - jeżeli chcesz, by była silna i wyjątkowa, Ty też musisz taka być! Ja wiem, że masz wszystko, czego Ci potrzeba.

Spokojnie - wszystko po kolei, zaufaj mi. Biznes - to nie przysłowiowa „bułka z masłem”, ale ciężka praca, która wymaga stabilnego fundamentu. Tym fundamentem jesteś Ty! I Twoja PEWNOŚĆ siebie. Dlatego zaczynamy od Ciebie, a potem przechodzimy do Twojej firmy. Po przerobieniu kursu znowu uwierzysz w swoją siłę i sprawisz, by Twoja firma była w 100% wykreowana przez Ciebie - dokładnie tak, jak to sobie wymyśliłaś. Nauczę Cię, jak stworzyć cennik, jak być wiarygodnym i jak odpowiednio komunikować się ze swoimi klientami. Poprowadzę Cię za rękę przez cały proces sprzedaży, obsługi klienta i … zdradzę Ci mój sekret, jak osiągnąć sukces na miarę Twoich możliwości!

Budowanie pewności siebie? Ale przecież ja chcę ZARABIAĆ!

Zdobycie tej wiedzy zajęło mi 10 lat - masz tyle czasu?

Monika, ale ja pracuję od rana do nocy! Nie mam czasu na więcej!

Doskonale wiem, że to właśnie czasu najbardziej Ci brakuje. W kursie zawarłam samo mięso - wszystkie najważniejsze aspekty prowadzenia biznesu, mocne, solidne podstawy, bez zbędnych ozdobników, tak byś jak najwięcej zobaczyła, przyswoiła i w efekcie wzniosła swoją firmę na wyżyny rentowności! Zdobycie tej wiedzy zajęło mi 10 lat - masz tyle czasu? Ćwiczenia, które dla Ciebie przygotowałam, dodatkowo umocnią Twoje zaangażowanie i już po chwili zobaczysz, że jednak nie zrobiłaś wszystkiego, co mogłaś… ale nic straconego - odkryjesz jak to zrobić i będziesz wiedzieć, że to doskonały moment.

Możesz robić najpiękniejsze zdjęcia, ale nie będziesz na nich zarabiać, jeśli nie zbudujesz pięknej oprawy biznesowej.

Chcę spełniać swoje marzenia!

Zobacz, co znajdziesz w moim kursie

Przygotowałam dla Ciebie aż 13 modułów szkoleniowych wypełnionych po brzegi moją wiedzą. Zobacz, czego nauczysz się z każdego z nich:

Docenisz znaczenie Twojej osoby w tworzeniu własnej firmy. Dowiesz się, dlaczego należy poznać siebie i znaleźć swoje mocne strony oraz określić swoje wartości.

POZNAJ SAMEGO SIEBIE – ZANIM PÓJDZIESZ W ŚWIAT

ZBUDUJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ

Poznasz moc pewności siebie w budowaniu biznesu. Nauczysz się, jak budować ją krok po kroku oraz jak zacząć doceniać siebie.

Dowiesz się, jak stworzyć firmę z zasadami, opartą na realnych zasobach. Pomagam Ci określić wszystkie działania Twojej firmy oraz Twoją płaszczyznę finansową.

ZAPROJEKTUJ SWOJĄ WYMARZONĄ FIRMĘ

2

3

1

2

3

4

Poprawnie skonstruujesz cennik swoich usług. Dowiesz się, co powinien zawierać, jaką wybrać formę oraz dlaczego nie warto zaniżać swoich cen.

STWÓRZ OPŁACALNY CENNIK

OKREŚL SWOJĄ WIARYGODNOŚĆ

Dowiesz się, jak być wiarygodną i dlaczego jest to tak ważne dla Twojego klienta. Nauczysz się mówić o sobie, o swoich mocnych stronach w taki sposób, by zostać wysłuchaną.

5

+

5

4

KOMUNIKACJA Z KLIENTEM

Nauczysz się rozmawiać ze swoimi klientami, poznasz język korzyści, jak korzystać ze storytellingu i jakie znaczenie ma structogram w komunikacji.

SPRZEDAWAJ

Poznasz techniki sprzedaży. Odkryjesz, co jest najważniejsze w tym procesie i o czym nie możesz zapomnieć. Omawiam każdy etap sprzedaży - nie pomijając niczego.

Dowiesz się jak zadbać o procedury i standaryzację w Twojej firmie. W tym module pokazuję Ci drogę Twojego Klienta do zakupu, oraz objaśniam schemat obsługi.

KREUJ DROGĘ OBSŁUGI SWEGO KLIENTA

7

8

6

6

7

8

PRZEKRACZAJ SWOJE GRANICE

Odkryjesz wagę porażki w swoim rozwoju. Zrozumiesz, że warto jest opuścić swoje pudełko komfortu i nastawić się na nowe.

BĄDŹ ASERTYWNY

Nauczysz się budować asertywne komunikaty. W tym module omawiam, jak istotna jest asertywność w biznesie oraz ile możesz stracić na jej braku.

9

10

13

9

10

Będziesz lepiej zarządzać czasem w swojej firmie. Podpowiadam Ci, jak nie popełniać podstawowych błędów. Zdradzam Ci również sekret 5 zasad, które pomagają lepiej się zorganizować.

BĄDŹ CZASOWO SKUTECZNY

STWÓRZ WIRTUALNĄ WIZYTÓWKĘ SWOJEJ FIRMY

Dowiesz się, dlaczego warto zadbać o swój wirtualny dom - stronę internetową oraz swój salon do rozmów - social media. Mówię o tym, jak zarządzać tym domem.

OSIĄGAJ SUKCES NA MIARĘ SWOICH MOŻLIWOŚCI

Wskazuję, czym jest pozycja mastera, co pomaga wspiąć się na sam szczyt, z kim warto współpracować, czym jest winda marki oraz marka osobista.

12

11

11

12

13

Pragniesz osiągać jeszcze lepsze wyniki?

Zobacz, co ponadto czeka na Ciebie w kursie!

Znajomość własnych mocnych stron, ograniczeń, deficytów pomaga lepiej zrozumieć własne motywacje, impulsy i oczekiwania. Poprzez obserwację zachowań rozpoznajemy niezmienną strukturę osobowości innych ludzi. Ta wiedza pozwoli Ci dobrać komunikaty w zależności od “koloru” Twojego Klienta, by jeszcze lepiej do niego dotrzeć. To obowiązkowa wiedza, kiedy pracujemy bezpośrednio z Klientem!

BONUS: Schemat biostruktury

1

BONUS: Przykłady komunikacji z określoną biostrukturą klienta

Pokażę Ci na konkretnych przykładach, jakich zwrotów używać, by jeszcze lepiej budować komunikaty bezpośrednio do każdej z biostruktur. Dzięki temu nauczysz się pisać skuteczne - angażujące posty w mediach społecznościowych.

2

BONUS: Przykładowy cennik

Dzięki niemu będziesz wiedziała, jak stworzyć swój własny dochodowy cennik. Oprzesz się na konkretnych przykładach, dlatego będzie Ci łatwiej odnieść się do Twojego biznesu.

3

Nauczysz się pisać posty oparte na emocjach - to klucz do sukcesu. Wreszcie Twoi odbiorcy zaangażują się w Twoje treści i poczują, że mówisz konkretnie do nich!

4

BONUS: Przykład posta storytellingowego

5

Są to posty, w których przybliżasz Klientowi zaplecze swojej działalności. W przyjemny i przystępny sposób wyjaśnisz, czym jest Twoja praca, że to coś więcej niż cykanie fotek. Takie posty kreują Twój wizerunek eksperta, pozwalają budować respekt i szacunek do Twojej pracy. Dzięki nim ilość pytań "czemu tak drogo" drastycznie spada ;)

BONUS: Przykład posta edukacyjnego

5

BONUS: Przykłady wiadomości do klienta

W swojej pracy spotykasz różnych Klientów o różnych potrzebach, temperamentach. Pokażę Ci moje odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, moje reakcje na różne, najczęściej trudne sytuacje.

6

6

7

Na jego bazie stworzysz swój własny. Dzięki temu punkt po punkcie profesjonalnie przeprowadzisz Klienta przez każdy etap współpracy i niczego nie pominiesz.


BONUS: Przykładowy schemat obsługi klienta

7

BONUS: Przykłady asertywnych odpowiedzi

Podpowiem Ci, jak komunikować siebie w kontakcie z Klientem. Jak dać z siebie wszystko jednocześnie nie pozwalając wejść sobie na głowę. Korzystając z tych odpowiedzi, jasno wyrazisz swoje granice, sprawiając, że Klient je uszanuje, lecz nie poczuje się urażony czy lekceważony.

8

8

9

Twoim obowiązkiem jest się szkolić i rozwijać! Zaplecze biznesowe jest równie ważne jak Twój fotograficzny warsztat. Poznasz tytuły, które są obowiązkowymi pozycjami każdego przedsiębiorcy!

BONUS: Linki do przydatnych książek rozwojowych

9

BONUS: Zniżki na profesjonalny sprzęt marki

Profesjonalny sprzęt to podstawa pracy fotografa! Doskonale o tym wiem! Wiem też, że profesjonalne urządzenia nie są tanie, a Ty liczysz każdy grosz. Firma Canon, na której sprzęcie pracuję od lat, przygotowała specjalną zniżkę dla moich kursantów:

10

10

Łatwo powiedzieć: "bądź bardziej pewna siebie". Przygotowałam dla Ciebie karty afirmacyjne, byś codziennie dodawała sobie wiary w siebie, swoje możliwości, zdobywała szczyty!

DODATEK PREMIUM: Karty afirmacyjne do druku

9

1

Dostęp do webinarów "Jak rozmawiać z Klientkami, by skutecznie i bez zaniżania ceny sprzedawać swoje usługi" oraz "Zdobądź pewność siebie w biznesie". Będziesz mogła wrócić do wiedzy z tych dwóch spotkań na żywo.

DODATEK PREMIUM: Retransmisje z webinarów

9

2

Nie załapałaś się na mój newsletter biznesowy? Nic straconego! Ponad 80 stron wiedzy biznesowej w wydaniu pdf. Teraz tę encyklopedię biznesową w pigułce będziesz mieć zawsze pod ręką gotową do druku.

DODATEK PREMIUM: Newsletter biznesowy w formie e-booka

9

3

Dołączając do kursu w pakiecie GOLD i PLATINUM wejdziesz do elitarnego grona Kursantów online. Tylko w ten sposób otrzymasz wsparcie moje i innych fotografów. Będziesz czerpać inspirację od współkursantów, a przebywanie wśród innych zmotywuje Cię do działania.

DODATEK PREMIUM: Grupa tylko dla Kursantów

9

4

Podczas dwugodzinnego spotkania online skupimy się na ustaleniu zachęcającego, ale i zarabiającego cennika, zbudujemy Twój plan marketingowy, omówimy Twoją komunikację z Klientami w bezpośrednich rozmowach oraz poprzez media społecznościowe.

DODATEK PREMIUM: Osobista konsultacja

9

5

Nie jestem alfą i omegą!

Dlatego zaprosiłam do współpracy dwie wymiataczki w swoich dziedzinach, aby podzieliły się z Wami swoją wiedzą z zakresu mediów społecznościowych!

"Instagram w biznesie - pigułka wiedzy dla początkujących"

Wirtualna asystentka i menadżerka marki, która zawodowo zajmuje się rozwijaniem kont w mediach społecznościowych. Magda przygotowała dla Was kurs:

Dagmara Kokoszka-Lassota

Dagmara Kokoszka-Lassota - ekspertka w zakresie Facebook i Instagram Ads. Certyfikowany strateg, specjalistka ds. psychologii marketingu i sprzedaży. Stworzyła kurs:

Magdalena Steblewska

"Skuteczna reklama w social mediach"

Dagmara Kokoszki-Lassoty - ekspertka w zakresie Facebook i Instagram Ads. Certyfikowany strateg, dyplomowana specjalistka ds. psychologii marketingu i sprzedaży. Mentorka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Dagmara opracowała kurs:

Kurs "Instagram w biznesie - pigułka wiedzy dla początkujących"

Kurs przygotowany przez Magdę jest niesamowitym zastrzykiem wiedzy i motywacji. Będzie dla Ciebie wsparciem w rozwijaniu swojej marki osobistej na Instagramie. Poznasz w nim informacje o tajnikach i nowinkach Instagrama, ale również otrzymasz moc inspiracji i energii, by tworzyć swoje własne miejsce w sieci - takie, które inni pokochają równie mocno jak Ty. Twój czas poświęcony na działania na Instagramie w końcu nie będzie zmarnowany! Zobaczysz również, że gdy odpowiednio zorganizujesz swoje działania, gdy zadbasz o kilka ważnych elementów - wszystko nagle zacznie do siebie pasować, a Ty odetchniesz z ulgą.

W kursie znajdziesz 6 modułów, po brzegi wypełnionych wiedzą:

 1. Twoje miejsce w sieci
 2. Daj się poznać
 3. #Hasztagi
 4. Treści i Twoje zaangażowanie
 5. Stories - twórz relacje
 6. Technikalia

które pomogą Ci świadomiej prowadzić profil. Zobaczysz, o co w nim tak naprawdę chodzi oraz jak skutecznie nim zarządzać. Dzięki wprowadzeniu kilku ważnych zasad od razu zauważysz pozytywne zmiany na swoim profilu. Twoje konto przestanie stać w miejscu, a zacznie się rozwijać!

 • Odkryjesz tajniki Instagrama,

Co dokładnie się wydarzy, gdy krok po kroku przerobisz Kurs "Instagram w biznesie - pigułka wiedzy dla początkujących"?

a jeśli już je masz, to dowiesz się, co możesz zrobić, żeby je ulepszyć. Nauczysz się tworzyć biogram, relacje wyróżnione oraz ciekawe stories, które biją rekordy popularności!

 • Stworzysz swoje profesjonalne konto na Instagramie,

dzięki temu Twój profil będzie wyjątkowy i oryginalny. Krok po kroku osiągniesz cele, które sobie założysz.

 • Zbudujesz swoją własną strategię rozwoju konta na Instagramie,

czyli swojego idealnego klienta. Dzięki temu zaczniesz trafiać do odpowiednich osób, a lajki polecą w górę. (Uwaga! To wszystko bez korzystania z płatnych działań reklamowych).

 • Dowiesz się, jak określić swoją grupę docelową,

i nauczysz się, jak z nich korzystać, by podnosiły Twoje zasięgi i trafiały w wyszukiwarkę Twojego idealnego klienta.

 • Odkryjesz jaką niezwykłą moc mają hasztagi,

Większość osób marzy o tym, żeby mieć dużo obserwujących, ale zdecydowanie lepiej jest, gdy profil po prostu tętni życiem! Wskazówki, które otrzymasz w kursie, pomogą Ci zbudować właśnie taką społeczność.

 • Zbudujesz zaangażowaną społeczność.

aby przyciągnąć uwagę swoich odbiorców oraz żeby zwyczajnie ich… nie zanudzić na śmierć!

 • Dowiesz się, jak pisać i co pisać,

Wiem, że jesteś zajęta i na pewno samo prowadzenie biznesu pochłania bardzo dużo Twojego czasu. Po kursie zaplanujesz swoje działania w taki sposób, że prowadzenie Instagrama stanie się dla Ciebie wyłącznie przyjemnością, a nie uciążliwym obowiązkiem.

 • Otrzymasz przepis na to, jak zorganizować się w sieci!

Kurs "Skuteczna reklama w mediach społecznościowych"

Kurs podzielony jest na mini e-book oraz kurs video. Dowiesz się z niego, dlaczego tak ważna jest strategia w działaniach online, wreszcie zaplanujesz swoje działania, zamiast w popłochu publikować cokolwiek! Z pomocą Dagmary płatna reklama w mediach społecznościowych przestanie być czarną magią! Krok po kroku zaplanujesz swoją pierwszą skuteczną kampanię i zdobędziesz nowych Klientów. Poznasz od podszewki Business Managera i zaczniesz się w nim swobodnie poruszać, dzięki czemu. przestaniesz bać się technicznej strony tworzenia reklam. Dagmara upraszcza trudne pojęcia i skupia się na budowaniu fundamentów marki, co w perspektywie czasu wpływa pozytywnie na sprzedaż i zbudowanie zaufanej społeczności.

Kim jest Dagmara

Ekspertka w zakresie Facebook i Instagram Ads. Certyfikowany strateg, dyplomowana specjalistka ds. psychologii marketingu i sprzedaży. Mentorka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
W Socjomanii specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu digital marketingu, wykonywaniu audytów social mediowych oraz przygotowaniu strategii. Uwielbia wystąpienia publiczne oraz nagrywanie edukacyjnych materiałów video. Jej publikacje ukazały się m.in. w magazynie sprawny.marketing oraz „Social Media Manager".


Posiada bogate doświadczenie szkoleniowe i konsultingowe, a także operacyjne. Współpracowała z markami z wielu branż, m.in. automotive, IT, fashion, beauty, media, ochrona zdrowia. Prowadziła zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Występowała m.in. na „I love marketing 2020", „Marketing w Kulturze 2019" oraz „DIMAQ Voice Online #21" (event przeprowadzany dla IAB Polska). Wydała własnego e-booka o reklamach na Facebooku.


Członek międzynarodowej organizacji Neuromarketing Science & Business Association oraz American Marketing Association. Posiada certyfikat Copenhagen Business School w zakresie An Introduction to Consumer Neuroscience & Neuromarketing oraz certyfikat ICAN Institute Programu Rozwoju Menedżerów w zakresie marketingu strategicznego, wdrażania strategii, strategicznych negocjacji oraz strategiii myślenia strategicznego. Jako doktorantka prowadziła zajęcia z e-commerce na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Kim jest Dagmara

Ekspertka w zakresie Facebook i Instagram Ads. Certyfikowany strateg, dyplomowana specjalistka ds. psychologii marketingu i sprzedaży. Mentorka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Posiada bogate doświadczenie szkoleniowe i konsultingowe, a także operacyjne. Współpracowała z markami z wielu branż, m.in. automotive, IT, fashion, beauty, media, ochrona zdrowia. Prowadziła zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Występowała m.in. na „I love marketing 2020", „Marketing w Kulturze 2019" oraz „DIMAQ Voice Online #21" (event przeprowadzany dla IAB Polska). Wydała własnego e-booka o reklamach na Facebooku.

 • Dlaczego warto mieć strategię?
 • Kto jest Twoją grupą docelową?
 • Jakie są cele reklamowe?
 • Jaki budżet wybrać?
 • O czym pamiętać poza samymi reklamami?
 • Jak skonfigurować Business Managera?
 • Jak dodać swoje pierwsze kampanie?
 • Gdzie wybiera się cel reklamowy, grupy odbiorców i umiejscowienia reklamy?
 • Jakie są możliwości stworzenia reklamy? (Jej wyglądu).

Zobacz, co cennego znajdziesz w kuru "Skuteczna reklama w social mediach":

Skąd wiem, że mój kurs to absolutna petarda?

Nie zliczę, ile kursantek poprowadziłam za rękę przy tworzeniu ich firm ucząc je na szkoleniach indywidualnych. Z dumą obserwowałam jak się rozwijają i zapełniają po brzegi swoje kalendarze, zarabiając coraz lepsze pieniądze.


Przeprowadziłam już 3 edycje biznesowych szkoleń stacjonarnych, w których w sumie wzięło udział niemal 150 osób!

Z moich biznesowych webinarów i materiałów online czerpią wiedzę tysiące!


Codziennie dostaję wiadomości od osób, które małymi kroczkami wdrażając moje nauki, osiągają ponadprzeciętny progres!

Dołącz do grona rewelacyjnie zarabiających fotografek!

Kursantki mówią same za siebie:

Basia Fabjan

Monika to kobieta petarda, wulkan energii, żywioł nie do okiełznania! A przy tym tak ciepła, wrażliwa i serdeczna, że aż trudno uwierzyć, że jedna osoba może mieć w sobie te cechy. Go Green! Monika inspiruje, motywuje, rozpala ogień Jej doświadczenie, jej wiedza i to jak przekazała ją w sposób rzeczowy i konkretny, zupełnie zmieniły mój sposób patrzenia na biznes. Po wczorajszych warsztatach spadły mi klapki z oczu i nagle ukazała się droga, którą już dawno powinnam pójść. Ogromnie dziękuję za wczorajszy dzień, za to jak wiele mogłam się od niej nauczyć. Dzięki tym warsztatom podarowałam sobie to co mogłam najlepszego. Wiarę we własne możliwości i w swój rozwój osobisty i zawodowy!

Katarzyna Rolak

Do wzięcia udziału w warsztatach biznesowych Moniki Serek przekonał mnie podcast nr 31 Fotograficznie Rzecz Biorąc, którego była bohaterką. Dlaczego? Ciepły głos, mądre słowa, bijąca wręcz normalność, nie wywyższanie się czy też robienie z siebie gwiazdy. Zajrzałam na jej fanpage, piękne zdjęcia, oczywiście polubiłam ;) Chwilę potem trafiłam na post reklamujący jej warsztaty biznesowe, kliknęłam, przeczytałam i od razu uznałam, że to coś dla mnie. Potężna dawka wiedzy i motywacji do tego, żeby pchnąć swój fotobiznes w nowym, lepszym kierunku. Od 10 lat prowadzę firmę fotograficzną, w pracy potrzebuję ogromnej dawki satysfakcji, spełnienia, rozwoju. I to właśnie ostatnie 10 lat mi przyniosło. To, czego się nie spodziewałam, to fakt, że prowadzenie własnej firmy w taki sposób, żeby, oprócz satysfakcji, przynosiła konkretne dochody, wcale nie jest takie proste. Na warsztatach biznesowych u Moniki dowiedziałam się, co i jak poprawić, żeby wskoczyć na inny level. Tona informacji, trudnych pytań, na które trzeba było sobie odpowiedzieć, przyznać się przed sobą samą do własnych słabości czy błędów, poskutkowały dwudniowym kacem i deprechą, a potem... przyszedł czas na działanie.

W ciągu tygodnia zapełniłam grafik sesyjny do końca jesieni! Kilka dni po warsztatach biznesowych zakupiłam warsztaty ze studyjnej fotografii ciążowej u Moniki – po raz kolejny – pełen zachwyt, tona wiedzy, praktycznych wskazówek, pomocy. Monika pomogła mi odczarować studio (jestem przede wszystkim reportażystką, fotografem lifestylowym). Czeka mnie ogromna zmiana w życiu – przeprowadzka do innego kraju, gdzie również będę rozwijać fotograficzny biznes. Na jesieni wybieram się do Moniki na indywidualne warsztaty biznesowe, jestem pewna, że będzie to niesamowita pomoc i wskazówki w mojej fotograficznej przygodzie poza Polską! Polecam Wam gorąco wszystkie warsztaty u Moniki. To cudowna, ciepła osoba z toną empatii i miłości dla wszystkich, ale przede wszystkim świetna fotografka i specjalistka od biznesu. Uczmy się od najlepszych!

Przeformułowałam swoje cenniki, podniosłam stawki za sesje, wprowadziłam pakiety lojalnościowe, zaczęłam w konkretny sposób tworzyć posty na facebooku i instagramie, komunikując klientom wszystko to, co chciałabym, żeby wiedzieli o mnie i o moich zdjęciach.

I wiecie co? To działa!

Magdalena Kowalska

Gorąco polecam warsztaty u Moniki Serek. Byłam na ostatnich warsztatach biznesowych III edycja w Warszawie prowadzonych przez Monikę i... Czad! Tak to dobre określenie! Był ogrom wiedzy, było wesoło, czasem poważnie ale na pewno nie było nudy. Monika przekazywała nam swoją wiedzę w tak przystępny sposób, że każdy laik by zrozumiał. Energia Moniki + wiedza dodają skrzydeł, unoszą nad ziemią wysoko i nie pozwalają opaść. Były ćwiczenia, były publiczne wystąpienia (aby nas ośmielić), były głębokie przemyślenia, a nawet wzruszenia. Po prostu ogień! Moniko dziękuję Ci ❤️ Dziękuję, że otworzyłaś mi oczy na tak wiele ważnych aspektów potrzebnych zarówno w mojej pracy jak i życiu. Dziękuję za Twoją wiedzę, energię, empatię i mega pozytywne widzenie świata. Mam nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy i nasze drogi się jeszcze zejdą. Pozdrawiam gorąco M.

W 2011 roku – zostałam szczęśliwą mamą – mojego pierwszego dziecka. Narodziny córki – Nadii, sprawiły, że odkryłam pasję do fotografowania. Na początku było to jedynie hobby, lecz z czasem, przerodziło się w coś, bez czego nie potrafiłam już żyć. Dzięki mojej wrodzonej upartości i ambicji, a także skoncentrowaniu na celu, założyłam i rozwinęłam własną firmę fotograficzną: Monika Serek PHOTOGRAPHY, nadając jej indywidualnego charakteru.Dziś uważana jestem za jednego z najlepszych fotografów ciążowych, noworodkowych i dziecięcych w Polsce.

Nazywam się Monika Podolska-Serek i jestem fotografem tworzącym fotografię artystyczną.

Moją specjalizacją są sesję ciążowe, noworodkowe i portrety dziecięce.

Dlaczego warto się uczyć akurat ode mnie?

Moją misją zawodową jest wspieranie innych w osiąganiu ich celów fotograficznych, a także w rozwijaniu ich motywacji i pasji.

Chcę się od Ciebie uczyć!

Wybierz pakiet dla siebie i ciesz się zniewalającymi efektami!

Z moich szkoleń skorzystało już ponad 1000 kursantów!

1199 zł

1499 zł

1999 zł

SILVER

GOLD

PLATINUM

KURS TWOJA FIRMA TO TY

10 BONUSÓW:

10 BONUSÓW:

Kupuję pakiet PLATINUM
Kupuję pakiet GOLD
Kupuję pakiet SILVER

KURS TWOJA FIRMA TO TY

KURS TWOJA FIRMA TO TY

 • Schemat biostruktury
 • Przykłady komunikacji z określoną biostrukturą klienta
 • Przykładowy cennik
 • Przykład postu storytellingowego
 • Przykład postu edukacyjnego
 • Przykłady wiadomości do klienta
 • Schemat obsługi klienta
 • Przykłady asertywnych odpowiedzi
 • Linki do przydatnych książek rozwojowych
 • Zniżka na sprzęt marki Canon
 • Schemat biostruktury
 • Przykłady komunikacji z określoną biostrukturą klienta
 • Przykładowy cennik
 • Przykład postu storytellingowego
 • Przykład postu edukacyjnego
 • Przykłady wiadomości do klienta
 • Schemat obsługi klienta
 • Przykłady asertywnych odpowiedzi
 • Linki do przydatnych książek rozwojowych
 • Zniżka na sprzęt marki Canon

6 DODATKÓW PREMIUM:

 • Kurs "Instagram w Biznesie - Pigułka wiedzy dla początkujących
 • Kurs "Skuteczna reklama w social mediach"
 • Karty afirmacyjne do druku
 • Neswletter biznesowy w formie e-booka
 • Retransmisje z webinarów
 • Dostęp do grupy Kursantów

10 BONUSÓW:

 • Schemat biostruktury
 • Przykłady komunikacji z określoną biostrukturą klienta
 • Przykładowy cennik
 • Przykład postu storytellingowego
 • Przykład postu edukacyjnego
 • Przykłady wiadomości do klienta
 • Schemat obsługi klienta
 • Przykłady asertywnych odpowiedzi
 • Linki do przydatnych książek rozwojowych
 • Zniżka na sprzęt marki Canon

7 DODATKÓW PREMIUM:

 • Kurs "Instagram w Biznesie - Pigułka wiedzy dla początkujących
 • Kurs "Skuteczna reklama w social mediach"
 • Karty afirmacyjne do druku
 • Neswletter biznesowy w formie e-booka
 • Retransmisje z webinarów
 • Dostęp do grupy Kursantów
 • 2 godziny osobistych konsultacji

Tak będziesz wyglądać, kiedy dotrze do Ciebie jak dobrą decyzję podjęłaś dołączając do grona moich Kursantów!

Na podjęcie decyzji masz jeszcze:

Dni
Godziny
Minuty

Po tym czasie będziesz musiała zaczekać z kupnem do kolejnej edycji!

Dni
Godziny
Minuty
Chcę kupić ten kurs!

Uwaga!

NIE KUPUJ TEGO KURSU!

Nie znajdziesz w nim sztuczek, dzięki którym w magiczny sposób zmienisz swój kulejący biznes w świetnie prosperującą markę!

Inwestycja w mój kurs ma sens jedynie, jeśli jesteś gotowa na ciężką i konsekwentną pracę! W przeciwnym razie WYRZUCISZ PIENIĄDZE W BŁOTO!

Ale zapewniam Cię! Jeśli się zaangażujesz i rzetelnie podejdziesz do nauki, to efekty będą spektakularne i przede wszystkim stabilne!

To kurs dla mnie!

Czy jesteś gotowa na...

Twoje nowe podejście do biznesu sprawi, że będziesz mieć coraz więcej klientów. Dodatkowo opracujesz opłacalny cennik, dzięki któremu Twoje zarobki wzrosną jeszcze szybciej! Twoja firma będzie zarabiać na Ciebie, a nie jak dotąd - Ty na firmę.

Satysfakcję finansową

Więcej czasu dla siebie

Będziesz więcej zarabiać, ale absolutnie NIE kosztem nadmiernego przepracowywania się! Dzięki dobrej organizacji oraz odpowiedniej strategii zachowasz balans między pracą a życiem prywatnym. Pracuj mądrze, a nie ciężko!

Tak, znów pokochasz swoją pracę. Dzięki większej asertywności i pewności siebie oraz wiary we własne możliwości to Ty będziesz Panią swojego losu - a w tym przypadku swojej firmy. Będziesz pracować z klientami, z którymi będziecie nadawać na tych samych falach.

Komfort pracy

Wyróżnienie się na rynku

Dzięki lepszemu poznaniu siebie oraz swoich możliwości, a także dzięki zyskaniu nowych umiejętności - stworzysz biznes, który wyróżni się na tle innych, a Ty poczujesz jeszcze większą satysfakcję i dumę ze swoich dokonań.

Dzięki dostępowi do zamkniętej grupy na Facebooku będziesz miała możliwość zadawania pytań mi, ale również innym kursantom. A kto jak nie oni będą potrafili Cię wesprzeć?

Przynależność do elitarnego grona kursantów

Przyciągające media społecznościowe

Nauczysz się budować angażujące i atrakcyjne posty w mediach społecznościowych. Dzięki reklamie dotrzesz do nowych Klientów, a nauka Instagrama sprawi, że stworzysz profesjonalne konto na Instagramie.

Chcę w to pójść!

Być może zastanawiasz się...

Dopiero zaczynam – czy kurs będzie dla mnie zrozumiały i dobry?

Zdecydowanie tak! Po prostu będziesz mieć tę przewagę, od razu wystartujesz z pełną mocą i "po Bożemu"! Zaoszczędzisz wiele lat, które początkujący przedsiębiorcy marnują na błędy biznesowe. Zyskasz wiedzę i nabędziesz umiejętności, które pomogą Ci zaplanować strategię prowadzenia firmy. Poznasz lepiej samą siebie, dzięki czemu świadomiej będziesz kreować i projektować swój biznes od samego początku. Kurs jest przygotowany prosto i praktycznie - tak by nieść wartość zarówno dla osób, które dopiero zaczynają, jak i dla tych, które mają już na swoich barkach liczne doświadczenia, a także przeróżne wzloty, czy upadki.

Prowadzę biznes wiele lat - czy znajdę w kursie informację, których nie znam i które mi się przydadzą?

Jeśli tu jesteś i to czytasz - to zapewniam, że tak. Pamiętaj, że nieważne ile mamy lat albo ile lat ma nasza firma - nigdy nie możemy się zatrzymać! Musimy się rozwijać, zdobywać nową wiedzę, otwierać na nowe lub inne spojrzenie na temat. Kurs pomoże Ci spojrzeć na swój biznes na nowo, na pewno zauważysz rzeczy, które są w nim świetne, ale również, te, które warto byłoby rozwinąć, zmienić lub całkowicie wyrzucić :) W Kursie czeka na Ciebie również moc inspiracji, które na pewno pomogą Ci rozwinąć skrzydła i wyróżnić się na rynku!

Czego konkretnie nauczę się z kursu?

Nauczysz się więcej o samej osobie. Poznasz siebie, wzmocnisz swoje poczucie własnej wartości oraz asertywność. Nauczysz się, jak określić misję swojej firmy oraz jak ją realizować. Dowiesz się, co zrobić, aby zyskać satysfakcję finansową i więcej czasu dla siebie. Stworzysz opłacalny cennik, nauczysz się lepiej organizować czas pracy. Będziesz wiarygodny dla swoich klientów i będziesz mówić do nich tak, żeby Cię wysłuchali. Nauczysz się lepiej komunikować, więcej sprzedawać oraz przejdziesz cały schemat obsługi klienta. Z łatwością stworzysz wirtualną wizytówkę Twojej firmy i przede wszystkim - osiągniesz sukces na miarę swoich możliwości!

Dlaczego dostęp do kursu jest tylko na rok?

To wystarczający czas do zapoznania się ze wszystkim, co Ci oferuję. Czuję się odpowiedzialna za to, abyś nauczyła się jak najwięcej! A nie nauczysz się, jeśli go nie przerobisz ;) Zauważyłaś może, że najczęściej najwięcej robimy, kiedy mamy ustalony ostateczny termin? Z doświadczenia wiem, że kursanci, którzy mają szkolenie na zawsze, przeważnie nie podchodzą do niego nigdy.

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymasz 22 października - dzień po zakończeniu sprzedaży. Dzięki temu wszyscy Kursanci zaczną jednocześnie. Wtedy też będę mogła równolegle Was powitać i motywować do wspólnej nauki.

Czy będę umiała się poruszać po platformie kursowej?

Poruszanie się po platformie jest dziecinnie proste :) Jeżeli potrafisz obsługiwać telewizor, smartfon, a aparat fotograficzny tym bardziej, to kurs nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Jego układ jest bardzo przejrzysty i wygodny, a nawigacja w bocznym menu ułatwia poruszanie się między modułami.

Czy mogę zapłacić później lub na raty? Jakie są formy płatności?

Jeżeli w tym momencie nie dysponujesz środkami na zakup kursu - wybierz przy składaniu zamówienia opcję zapłaty tradycyjnym przelewem bankowym. Na opłacenie zamówienia masz dwa tygodnie od jego złożenia! Zdążysz jeszcze "machnąć" kilka sesji ;) Do wyboru masz płatności online lub przelew tradycyjny.

Dlaczego mogę kupić kurs tylko do 21 października?

Bardzo dobre pytanie ;) Bardzo zależy mi tym, aby kursanci wynieśli jak najwięcej wiedzy z tego szkolenia online. Zaraz po zakończeniu sprzedaży oddaję się Wam całkowicie na grupie - odpowiadam na pytania, prowadzę live'y, po to, żebyście maksymalnie jak najwięcej się nauczyli. Nie byłoby to wykonalne, gdyby kurs był sprzedawany w "trybie ciągłym".

Byłam na szkoleniu stacjonarnym "Twoja firma to Ty", czy kurs online jest dla mnie?

Jeżeli wdrożyłaś wiedzę ze szkolenia stacjonarnego i Twój biznes rozwinął skrzydła, to ogrom pracy masz już za sobą! Natomiast, czy zapamiętałaś wszystko ze szkolenia? Nie chciałabyś móc wracać do pewnych zagadnień? Zwróć uwagę, że szkolenie online daje Ci tą możliwość. Ponadto przygotowałam dla Ciebie bogactwo bonusów oraz dodatków premium, których nie miałaś w szkoleniu stacjonarnym.

Pakiet SILVER

Roczny dostęp do kursu "Twoja Firma to Ty"

 1. Poznaj samego siebie – zanim pójdziesz w świat;
 2. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę;
 3. Zaprojektuj swoją wymarzoną firmę;
 4. Twórz opłacalny cennik;
 5. Określ swoją wiarygodność;
 6. Postaw na skuteczną komunikację z klientem;
 7. Sprzedawaj;
 8. Kreuj drogę obsługi swego klienta;
 9. Przekraczaj swoje granice;
 10. Bądź asertywny;
 11. Bądź czasowo skuteczny;
 12. Twórz wirtualną wizytówkę swojej firmy
 13. Osiągaj sukces na miarę swoich możliwości
 1. Schemat biostruktury;
 2. Przykłady komunikacji z określoną biostrukturą klienta;
 3. Przykładowy cennik;
 4. Przykład posta storytellingowego;
 5. Przykład posta edukacyjnego;
 6. Przykłady wiadomości do klienta;
 7. Schemat obsługi klienta;
 8. Przykłady asertywnych odpowiedzi;
 9. Linki do przydatnych książek rozwojowych;
 10. Zniżka na sprzęt marki Canon;

Roczny dostęp do 10 BONUSÓW

1199 zł

Kupuję pakiet SILVER

+

Jeśli masz jeszcze większy apetyt na wiedzę, to zainteresuje Cię

+

+

Roczny dostęp do kursu "Twoja Firma to Ty"

 1. Poznaj samego siebie – zanim pójdziesz w świat;
 2. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę;
 3. Zaprojektuj swoją wymarzoną firmę;
 4. Twórz opłacalny cennik;
 5. Określ swoją wiarygodność;
 6. Postaw na skuteczną komunikację z klientem;
 7. Sprzedawaj;
 8. Kreuj drogę obsługi swego klienta;
 9. Przekraczaj swoje granice;
 10. Bądź asertywny;
 11. Bądź czasowo skuteczny;
 12. Twórz wirtualną wizytówkę swojej firmy
 13. Osiągaj sukces na miarę swoich możliwości

Roczny dostęp do 10 BONUSÓW

 1. Schemat biostruktury;
 2. Przykłady komunikacji z określoną biostrukturą klienta;
 3. Przykładowy cennik;
 4. Przykład posta storytellingowego;
 5. Przykład posta edukacyjnego;
 6. Przykłady wiadomości do klienta;
 7. Schemat obsługi klienta;
 8. Przykłady asertywnych odpowiedzi;
 9. Linki do przydatnych książek rozwojowych;
 10. Zniżka na sprzęt marki canon;

Roczny dostęp do 6 DODATKÓW PREMIUM

Pakiet GOLD

1499 zł

Kupuję pakiet GOLD
 1. Kurs "Instagram w Biznesie - Pigułka wiedzy dla początkujących;
 2. Kurs "Skuteczna reklama w social mediach";
 3. Karty afirmacyjne do druku;
 4. Neswletter biznesowy w formie e-booka;
 5. Retransmisje z webinarów;
 6. Dostęp do grupy Kursantów;

Dla najbardziej zdeterminowanych Kursantów zarezerwowałam

Kupuję pakiet PREMIUM

+

+

Roczny dostęp do kursu "Twoja Firma to Ty"

 1. Poznaj samego siebie – zanim pójdziesz w świat;
 2. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę;
 3. Zaprojektuj swoją wymarzoną firmę;
 4. Twórz opłacalny cennik;
 5. Określ swoją wiarygodność;
 6. Postaw na skuteczną komunikację z klientem;
 7. Sprzedawaj;
 8. Kreuj drogę obsługi swego klienta;
 9. Przekraczaj swoje granice;
 10. Bądź asertywny;
 11. Bądź czasowo skuteczny;
 12. Twórz wirtualną wizytówkę swojej firmy
 13. Osiągaj sukces na miarę swoich możliwości

Roczny dostęp do 10 BONUSÓW

 1. Schemat biostruktury;
 2. Przykłady komunikacji z określoną biostrukturą klienta;
 3. Przykładowy cennik;
 4. Przykład posta storytellingowego;
 5. Przykład posta edukacyjnego;
 6. Przykłady wiadomości do klienta;
 7. Schemat obsługi klienta;
 8. Przykłady asertywnych odpowiedzi;
 9. Linki do przydatnych książek rozwojowych;
 10. Zniżka na sprzęt marki Canon;

Pakiet PLATINUM

1999 zł

Roczny dostęp do 7 DODATKÓW PREMIUM

 1. Kurs "Instagram w Biznesie - Pigułka wiedzy dla początkujących;
 2. Kurs "Skuteczna reklama w social mediach";
 3. Karty afirmacyjne do druku;
 4. Neswletter biznesowy w formie e-booka;
 5. Retransmisje z webinarów;
 6. Dostęp do grupy Kursantów;
 7. Dwugodzinna osobista konsultacja;

Nie mam więcej pytań - kupuję Kurs!

1199 zł

1499 zł

1999 zł

SILVER

GOLD

PLATINUM

KURS TWOJA FIRMA TO TY

10 BONUSÓW:

10 BONUSÓW:

Kupuję pakiet PLATINUM
Kupuję pakiet GOLD
Kupuję pakiet SILVER

KURS TWOJA FIRMA TO TY

KURS TWOJA FIRMA TO TY

 • Schemat biostruktury
 • Przykłady komunikacji z określoną biostrukturą klienta
 • Przykładowy cennik
 • Przykład postu storytellingowego
 • Przykład postu edukacyjnego
 • Przykłady wiadomości do klienta
 • Schemat obsługi klienta
 • Przykłady asertywnych odpowiedzi
 • Linki do przydatnych książek rozwojowych
 • Zniżka na sprzęt marki Canon
 • Schemat biostruktury
 • Przykłady komunikacji z określoną biostrukturą klienta
 • Przykładowy cennik
 • Przykład postu storytellingowego
 • Przykład postu edukacyjnego
 • Przykłady wiadomości do klienta
 • Schemat obsługi klienta
 • Przykłady asertywnych odpowiedzi
 • Linki do przydatnych książek rozwojowych
 • Zniżka na sprzęt marki Canon

6 DODATKÓW PREMIUM:

 • Kurs "Instagram w Biznesie - Pigułka wiedzy dla początkujących
 • Kurs "Skuteczna reklama w social mediach"
 • Karty afirmacyjne do druku
 • Neswletter biznesowy w formie e-booka
 • Retransmisje z webinarów
 • Dostęp do grupy Kursantów

10 BONUSÓW:

 • Schemat biostruktury
 • Przykłady komunikacji z określoną biostrukturą klienta
 • Przykładowy cennik
 • Przykład postu storytellingowego
 • Przykład postu edukacyjnego
 • Przykłady wiadomości do klienta
 • Schemat obsługi klienta
 • Przykłady asertywnych odpowiedzi
 • Linki do przydatnych książek rozwojowych
 • Zniżka na sprzęt marki Canon

7 DODATKÓW PREMIUM:

 • Kurs "Instagram w Biznesie - Pigułka wiedzy dla początkujących
 • Kurs "Skuteczna reklama w social mediach"
 • Karty afirmacyjne do druku
 • Neswletter biznesowy w formie e-booka
 • Retransmisje z webinarów
 • Dostęp do grupy Kursantów
 • 2 godziny osobistych konsultacji